نحوه عملکرد میزکارمجازی ایرانیان

میزکار مجازی ایرانیان راهی آسان برای فعالیت آنلاین متخصصین و ارائه تخصص خود در هر زمان و مکان و در نتیجه کسب درآمد حاصل از این ارائه خدمات تخصصی، همچنین کارفرمایان می توانند در سریعترین زمان پروژه ها ی خود را تعریف و متخصصین مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کرده و پروژه های خود را به ثمر برسانند. این امر سهم به سزایی در افزایش کارایی و صرفه جویی در وقت و هزینه متخصصین و کارفرمایان دارد.

کارفرمایان و متخصصین به راحتی با عضویت در سایت و ورود به حساب کاربری خود امکان ایجاد پروژه و همچنین امکان ارائه پیشنهاد به پروژه های تعریف شده دیگران را خواهند داشت.

 چرا بهتر است از میزکار مجازی استفاده کنیم؟

کارفرمایان محترم:

با میزکار مجازی ایرانیان به راحتی می توانید تیم متخصص خود را پیدا کرده و بوسیله آن در هزینه های خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. همیشه افراد متخصص مورد نیاز خود را دسترس داشته باشید و در زمان انجام پروژه ها و فعالیت های خود نیز صرفه جویی کنید. (راهنمای تعریف پروژه و عملکرد میزکار مجازی ایرانیان برای کارفرمایان)

متخصصان گرامی:

با میزکار مجازی همیشه نیازهای کارفرمایان به شما اطلاع داده شده و به راحتی در هر زمان و مکان با بازار کار خود در تماس هستید و تقریبا همه بازارکار در تخصص خود را در اختیار خواهید داشت. در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کرده و بدون آنکه در استخدام یک کارفرما باشید در ساعات دلخواه خود کارکرده و کسب درآمد نمائید. (راهنمای ارائه پیشنهاد به پروژه ها و نحوه عملکرد میزکار مجازی ایرانیان برای متخصصین )

چه کسانی بیشتر از میز کار مجازی استفاده می کنند؟

اگر شما دارای تخصص در هر زمینه ای هستید، اگر صاحب کسب و کار نوپا، کوچک و حتی بزرگ هستید به راحتی با ایجاد میزکار مجازی در توسعه درآمد و صرفه جویی در هزینه های خود، می توانید کسب و کار خود را موفق نمائید.

چطور ثبت نام کنم؟

ثبت نام و ایجاد میزکار مجازی بسیار آسان است. شما با کلیک بر روی ایجاد حساب کاربری و پس از تکمیل فرم ثبت نام یک ایمیل برای شما ارسال می شود. روی لینک تایید داخل ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود. حال شما با حساب کاربری خود می توانید به عنوان متخصص آزاد و کارفرما فعالیت نمائید و ما در با افتخار در خدمت شما هستیم.

هرینه های استفاده از میزکار مجازی ایرانیان چگونه است؟

قیمت استفاده از خدمات، هزینه‌ها و کمیسیون‌ها برای کارفرمایان و متخصصان بصورت کامل در صفحه تعرفه‌ها توضیح داده شده است.

چطور متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنم؟

پس از ایجاد پروژه، ما متخصصانی را که مهارت انجام پروژه شما را دارند از طریق اطلاعیه و ایمیل آگاه می‌کنیم و پروژه شما در لیست پروژه های باز در سایت قرار خواهد گرفت. متخصصانی که به پروژه شما علاقه‌مند هستند، پیشنهاد خود را برای انجام پروژه شما ثبت می‌کنند. به دقت پیشنهادها را بررسی کنید و با متخصصان در ارتباط باشید. پروفایل و نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید تا بهترین فرد را برای انجام پروژه خود انتخاب کنید.

هر پروژه فقط می‌تواند یک متخصص داشته باشد. برای اطمینان از انجام کار بصورت صحیح، پرداخت را از طریق ایجاد پرداخت امن انجام دهید.

پرداخت امن یا پرداخت‌های امن شما بصورت ودیعه تا پایان زمان پروژه در حساب کاربری شما به امانت می‌ماند، تا هر زمان شما پروژه را تحویل گرفتید و از نتیجه انجام کار رضایت داشتید، آنها را برای متخصص آزاد کنید. شما می‌توانید این کار را یکجا یا بصورت مرحله ای بر اساس نیاز و نوع پروژه انجام دهید.

چطور می توانم با میزکار مجازی ایرانیان کار کنم؟

 شما می‌توانید به عنوان یک متخصص فعالیت کنید. عضویت خود را ارتقاء دهید و مهارت‌های خود را ویرایش کنید تا بتوانید برای انجام پروژه‌هایی که مهارت انجام آنها را انتخاب کرده اید پیشنهاد ارسال کنید.

علاوه بر داشتن تخصص در مهارت خود، شما می‌بایست در جذب کارفرمایان و معرفی خود نیز مهارت داشته باشید.شما می‌بایست بتوانید کارفرما را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید. در مورد تخصص خود ، پرسنال برندینگ Personal Branding و بازاریابی Marketing بیشتر مطالعه کنید. پروفایل خود را در میزکارمجازی ایرانیان تکمیل کنید و با انجام به موقع و دقیق پروژه‌ها و با گرفتن رتبه و نظر مناسب از کارفرمایان، برای خود اعتبار به دست آورید تا این اعتبار در گرفتن پروژه‌های بیشتر و با کیفیت‌تر، به شما کمک کند.

قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنید تا بتوانیم همکاری طولانی مدتی را با هم شروع کنیم. میزکار مجازی ایرانیان خود به هیچ عنوان پروژه‌ای انجام نمی‌دهد و همه پروژه‌ها از طریق متخصصین انجام می‌شوند و فعالیت کاربرانی که قوانین سایت را رعایت نکنند محدود یا مسدود خواهد شد.

 مزایای استفاده از میزکار مجازی ایرانیان    (Iradesk)

چند مزیت عمده در استفاده از بازارکار آنلاین و به طور خاص استفاده از میزکار مجازی ایرانیان وجود دارد:

 1. به راحتی در دسترس است:

 متخصصین، لیست مشتریان و کارفرمایان، لیست متخصصین مورد نیاز خود را به راحتی با چند کلیک در اختیار دارند.

 1. آسان برای شروع:

 شما در همین لحظه می توانید میزکار مجازی خود را ساخته و با تکمیل پروفایل خود به راحتی کارفرمایان و متخصصین مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و کسب و کار آنلاین خود را شروع، گسترش و توسعه دهید.

 1. مقرون به صرفه:

با استفاده از این توانایی برای ارائه خدمات، برای کارفرمایان صرفه جویی در زمان، هزینه های استخدام نفرات مختلف، سرمایه گذاری در تجهیزات، ساختمان و ... را به دنبال داشته و برای  متخصصین هم صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل امکان کار در هر زمان، مکان و نوع را به وجود می آورد.

 1. حجم بالا و تنوع پروژه ها:

در حالی که فضای کار به شدت رقابتی است، ارائه خدمات با کیفیت، توسط متخصصین قابل اعتماد موجب رشد آنها شده و کافرمایان نیز به راحتی تیم متخصص با کیفیت خود را در اختیار خواهند داشت.

 1. آزادی در انتخاب برنامه کاری:

زمان و مکان مورد نظر شما خواهد بود.

 1. آزادی در انتخاب کارفرمایان:

در حالی که در ابتدا شما ممکن است هر کارفرمایی را که شما را استخدام خواهد کرد به پذیرید، ولی پس از ارائه خدمات با کیفیت و بیشتر شدن کارفرمایان متقاضی خدمات شما، می توانید کارفرمایان از نظر رتبه بندی انتخاب و به آنها پیشنهاد داده و همکاری نمایید.

 1. انجام سریع و راحت:

در حالی که شما نیاز به ارائه چیزی است که مشتری می پرسد، چگونه کار انجام شده است است تا به شما.

 

معایب استفاده از میزکار مجازی ایرانیان (Iradesk)

در مقابل مزایایی که وجود دارد، معمولا معایبی نیز وجود دارد، برخی از آنها از این قرارند:

 • برای بدست آوردن کارفرمایان ثابت نیاز به زمان می باشد:

بدست آوردن کارفرمایان به اندازه کافی مدتی طول می کشد و نیاز به ارائه خدمات با کیفیت و در نتیجه اخذ رتبه بالاتر و توسعه روزافزون کسب و کار می باشد.

 • کار می تواند نامنظم است:

کار در این حالت ممکن است نا منظم باشد و شما نیاز به برنامه ریزی برای آمادگی انجام کار سخت در زمانهایی که پروژه زیاد است، می باشید.

 • مدیریت کارفرمایان متعدد و پروژه های مختلف می تواند یک چالش باشد:

در حالی که برخی از متخصصین توانایی انواع کار بر روی چندین پروژه در یک زمان را دارند، ممکن است  برای بعضی مشکل باشد. پیگیری، ضرب العجل و سرعت مناسب را برای ارائه کار با کیفیت در زمان مناسب، نیاز به مدیریت زمان و سیستم های کلیدی دارد.

 • بهای پیشنهادی کارفرمایان برای انجام پروژ ها ممکن است در ابتدا کم باشد.

به خصوص در اقتصاد دیجیتال امروز، بسیاری از کارفرمایان انتظار دارند که هزینه کمتری برای کار پرداخت کنند و شکستن قیمت هزینه های پایین تر ممکن است لازم باشد، اما نحوه ارائه خدمات و کیفیت آن از طرف شما آنها را مجاب به پرداختها متناسب با کیفیت کار شما خواهد کرد.